top of page

trešd., 27. apr.

|

Online Event

IDEUM projekta semināru cikla "Identitāšu ainavas" atklāšana

Trešdien, 27.aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Facebook lapā ikviens interesents ir aicināts uz etnoloģijas profesora Ulriha Kokela (Ullrich Kockel) vieslekciju “Across the ‘Fundamental Field’ in the European North: Ethnological Perspective

Registration is closed
See other events
IDEUM projekta semināru cikla "Identitāšu ainavas" atklāšana
IDEUM projekta semināru cikla "Identitāšu ainavas" atklāšana

Laiks un vieta

2022. g. 27. apr. 15:00

Online Event

Par pasākumu

IDEUM projekta "Identitāšu ainavas" semināru cikla atklāšana.

Trešdien, 27.aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Facebook lapā 

https://www.facebook.com/LKAkademija ikviens interesents ir aicināts uz etnoloģijas profesora Ulriha Kokela (Ullrich Kockel) vieslekciju “Across the ‘Fundamental Field’ in the European North: Ethnological Perspectives on Indigenous Knowledge and Land-based Learning”. Lekcija notiks angļu valodā.

Radošas etnoloģijas (Creative Ethnologie) profesors Ulrihs Kokels lekcijā, izmatojot Skotijas un Baltijas reģiona piemērus, stāstīs par  cilvēku  attiecībām ar ainavu, ņemot vērā pamatiedzīvotāju un to pēcnācēju pasaules uztveri un dzīves pieredzi.

Lekcija aizsāks plašāku starptautisku semināru ciklu “Identitāšu ainavas” (Landscapes of Identities), kas notiks Valsts pētījuma programmas «Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai» projekta «Identitāšu ainavas: vēsture, kultūra un vide» (Nr. VPP-LETONIKA-2021/1-0008) ietvaros.

Dalīties

bottom of page