top of page

piektd., 03. jūn.

|

Online Event

Jauno pētnieku diena II

LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts aicina pieteikties zinātniskajai konferencei “Jauno pētnieku diena II”, kas tiek rīkota 3. jūnijā ar IDEUM atbalstu.

Registration is closed
See other events
Jauno pētnieku diena II
Jauno pētnieku diena II

Laiks un vieta

2022. g. 03. jūn. 10:00

Online Event

Par pasākumu

Konferencē aicināti piedalīties humanitāro un sociālo zinātņu programmu doktoranti, kuri studē Latvijas un ārvalstu augstskolās. Tās mērķi ir veicināt jauno pētnieku akadēmisku izaugsmi, atbalstīt savstarpēju tīklošanos un solidaritāti, kā arī rast iespēju iepazīties ar citu doktorantu aktivitātēm, promocijas darbu tematiku, metodoloģiju un problemātiku. Konferences organizētāji vēlas radīt telpu domu apmaiņai doktorantu vidū, atbalstīt pētnieciskas novitātes un radošumu, vienlaikus uzsverot un saglabājot zinātniska satura un akadēmisku diskusiju kvalitātes.

Plašāka informācija un pieteikšanās.

Pieteikumi iesniedzami līdz 2022. gada 1. maijam elektroniski: http://ej.uz/jauno-petnieku-diena-2. Paziņojumi par priekšlasījuma iekļaušanu konferences programmā tiks nosūtīti līdz 2022. gada 8. maijam.

E-pasts jautājumiem: jauniepetnieki@gmail.com

Konferenci organizē LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Konference tiek rīkota Valsts pētījuma programmas "Letonika latviskas un eiropeiskas sabiedrības attīstībai" projekta "Identitāšu ainavas: vēsture, kultūra un vide" (Nr. VPP-LETONIKA-2021/1-0008) ietvaros.

Dalīties

bottom of page